image

Hakkımızda

2004 yılında Noya Kâğıt olarak kurulan şirketimiz, başta oluklu mukavva, karton, kâğıt ürünlerinin üretim ve ticareti ile ilgilenmiş, 2009 yılında sermaye artırımı ile birlikte büyüme sürecine girdikten sonra, NOYA oluklu mukavva sektöründe kazanmış olduğu deneyimini 2010 yılından itibaren faaliyet alanını genişleterek Bauhaus Yapı Marketleri, ulusal ve bölgesel yapı marketleri olmak üzere YAPI sektörü ile üretici firmalar arasında köprü olma görevini üstlenmiştir. ‘ BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ’ anlayışından hareket ederek, müşterilerimiz ile birlikte şeffaf, istikrarlı ve paylaşımcı bir büyüme içinde geleceğe sağlam ve emin adımlarla yürümektedir.

 
 
image

Misyonumuz

Sürekli iyileştirmeye odaklanarak. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin arasında oluşan tüm israfları tasarruf etmek, Hepimizin beklentilerini birlikte nitelik ve nicelik olarak en üst seviyelerde karsılamak, Sosyal sorumluluk içeren projeler üreterek çevremize ve ülkemize değer katmak.

image

Değerlerimiz

sektördeki en güçlü firmalar ile birlikte anılmaya başlamıştır.

image

Vizyonumuz

Hedeflerimize; Toplam kalite anlayışıyla bir bütün olarak hareket edip, sapmalara kaymadan planlı ve istikrarlı bir şekilde çalışarak ulaşmaktır. Faaliyetlerimize uygun olarak doğru çalışma arkadaşlarıyla;Saygı gösteren, İletişime önem veren, Mükemmel olmak için gayret gösteren bir takım olarak tedarikçilerimizin ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmektir.